نمایندگی فروش حوله تن پوش حمامی در قم

حوله تن پوش یکی از بهترین حوله ها برای خشک کردن کامل همه قسمت های بدن بعد از حمام می باشد. حوله تن پوش حمامی وسیله ای کاملا شخصی بوده که علاوه بر خشک کردن بدن دارای فواید بسیار دیگری نیز هست. نمایندگی حوله تن پوش قم اقدام به عرضه این حوله در مدل های مختلف به بازار کرده است. آیا از ویژگی های حوله تن پوش حمامی با کیفیت اطلاع دارید و با راه ارتباطی با نمایندگی فروش آن آشنا می باشید؟

نمایندگی فروش حوله تن پوش حمامی در قم

ویژگی های حوله تن پوش حمامی باکیفیت

ویژگی های حوله تن پوش حمامی باکیفیت

یکی از شخصی ترین انواع وسایل حوله می باشد. به دلیل رعایت مسائل بهداشتی حوله هر کسی فقط مختص او می باشد. یکی از مناسب ترین این حوله ها که کل بدن را از نوک سر تا زیر زانوها می تواند بپوشاند حوله تن پوش است.

ویژگی های بارز این نوع حوله نسبت به انواع دیگر باعث شده است که استفاده از آن برای سنین مختلف رو به گسترش باشد.

حوله های تن پوش ممکن است از جنس پنبه، پشم، پلی استر و غیره باشد اما با توجه به تماس مستقیم این حوله با پوست بهتر است از حوله هایی که حاوی درصد بالاتری از الیاف نخی یا پنبه ای هستند استفاده شود.

این حوله ها متناسب با فرم بدن هر شخص و خاص او هستند و نمی توانند برای افراد دیگر خانواده کاربرد داشته باشند.

از ویژگی های بارز این حوله ها پوشاندن همه قسمت های بدن و جلوگیری از سرماخوردگی احتمالی بعد از حمام است که در استفاده از بقیه حوله ها ممکن است روی دهد.

وجود بند جلویی این حوله باعث چسبیدن حوله به بدن شده و به این ترتیب فرآیند خشک شدن بدن سریع تر انجام می گیرد.

این محصول در دو نوع کلاه دار و بدون کلاه تولید شده است. نوع کلاه دار این حوله می تواند به طور کامل موها را پوشانده و به خشک شدن آنها کمک کند.

خرید عمده حوله تن پوش از نمایندگی قم

خرید عمده حوله تن پوش از نمایندگی قم فروشگاه های عرضه انواع وسایل حمام و به خصوص حوله و تاجرانی که به صادرات این محصول ارزشمند به کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه ایران فعالیت دارند می توانند از حوله تن پوش برای گسترش کسب و کار و تجارت خود نهایت بهره ببرند.

برای تهیه و خرید حوله تن پوش حمامی می توانید با نمایندگی این محصول در قم تماس بگیرید و ضمن به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد انواع مدل های این حوله و رنگ بندی آن از کارشناس فروش ما، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.در ضمن این نمایندگی برای  خریدهای عمده تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته است.
3

    • سلام جناب سهرابی عزیز
      برای کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

  1. سلام … جزییات بیشتری درباره قیمت و مزینت رقابتی محصولتون و شاخص های انتخاب یک محصول مناسب در اختیا ما قرار بدید… ممنون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما