فروش بی واسطه حوله تبلیغاتی با ارزان ترین قیمت

از هدایای تبلیغاتی کاربردی و ملموس بسیار پرطرفدار و پراستفاده انواع حوله تبلیغاتی کوچک و بزرگ است که بازار خرید و پخش بسیار پررونقی دارد و به روش های مختلف در کشور به فروش می رسد. شرکت ما نیز در کار خرید و فروش حوله تبلیغاتی درجه یک فعالیت می کند و یکی از بزرگ ترین مراکز فروش بی واسطه حوله تبلیغاتی با ارزان ترین قیمت است که بهترین کیفیت حوله را در اختیار شما خریداران عزیز قرار می دهد. بنابراین بهتر است در ابتدا به مجموعه ما مراجعه کنید تا صاحب حوله تبلیغاتی ارزان و باکیفیت شوید و بدین ترتیب سودتان چند برابر شود.

فروش بی واسطه حوله تبلیغاتی با ارزان ترین قیمت

عوامل تاثیرگذار در کیفیت حوله

عوامل تاثیرگذار در کیفیت حوله در بازار حوله با کیفیت یکسانی به فروش نمی رسد و عوامل مختلفی کیفیت آن را تغییر می دهد که در ادامه این متن به برخی از آن‌ها اشاره می کنیم.

 • مهم‌ترین عاملی که بر کیفیت حوله اثر می گذارد، نوع نخ و الیافی است که برای بافت حوله به کار می رود که هر چه مرغوب تر باشد، حوله کیفیت و دوام بهتری خواهد داشت.
 • روش تاب نخ‌ها و بافت حوله، همچنین یک طرفه یا دوطرفه بودن حوله از دیگر مواردی است که کیفیت حوله را کم یا زیاد می کند.
 • وزن و تراکم حوله هم کیفیت آن را تا حدودی تغییر می دهد و معمولا حوله های سنگین‌تر کیفیت بالایی دارد.
 • حوله ها قدرت جذب آب متفاوتی دارد که بر کیفیت آن اثر می گذارد و اگر حوله با مواد خام طبیعی رنگ شده و مرحله رنگرزی مناسبی داشته باشد، قدرت جذب زیادی داشته و کیفیت بالایی دارد.
 • خاصیت کششی حوله از دیگر عوامل تاثیرگذار در کیفیت حوله است.
 • نوع چاپ و تصاویر حک شده بر حوله ها هم کیفیت آن را متغیر می سازد و اگر چاپ حوله با دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام شود، کیفیت حوله بیشتری می شود.
 • طرح و رنگ حوله ها هم از دیگر موارد موثر بر جنس و کیفیت آن است و اگر حوله دارای رنگ های مرغوبی باشد که در اثر شستشو یا استفاده مکرر کمرنگ نشود و رنگ پس ندهد، نشان از کیفیت بالای حوله است.
 • برند و کارخانه تولیدی انواع حوله نیز تا حد زیادی تعیین کننده کیفیت آن است و معمولا حوله هایی که از برندهای معتبر است، کیفیت بهتری دارد.
 • گاهی نرخ حوله نیز میزان کیفیت آن را نشان می دهد و اگر کیفیت حوله بالا باشد، در اغلب موارد قیمت بیشتری دارد.
 • نوع بسته بندی حوله ها هم کیفیت آن را تغییر می دهد؛ زیرا حوله قبل از رسیدن به دست مصرف کننده در انبار قرار داده می شود و نیز توسط وسایل نقلیه مختلف جا به جا می شود و اگر بسته مناسبی نداشته باشد، ممکن است حوله آسیب دیده و کیفیت آن کاهش پیدا کند.
 • نوع حوله که از جنس نانو باشد، یا ساده و یامبو، پشمی یا پنبه ای بودن آن نیز تا حد زیادی کیفیت حوله را تغییر می دهد.
 • حوله ها از نظر ضخامت و لطافت با هم تفاوت دارد و این خود از عواملی است که بر کیفیت محصول تاثیر می گذارد.

میزان فروش سالیانه حوله در ایران

حوله از وسایل شخصی است که در هر خانه ای وجود دارد و حتی در بسیاری از مکان های عمومی مانند هتل، مسافرخانه، بیمارستان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و همین امر نشان دهنده فروش زیاد حوله در ایران است. فروش حوله در ایران علاوه بر اینکه در شهرهای داخلی صورت می گیرد، در اختیار مشتریان خارجی نیز قرار داده می شود و بر میزان فروش سالیانه آن از طریق صادرات حوله افزوده می شود. فروش حوله در شهرهای مختلف یکسان نیست و شاید استان هایی مانند اصفهان و تبریز که از بزرگ ترین تولیدکنندگان حوله هستند، بیشترین فروش را دارند.

عوامل متعدد بر میزان فروش سالیانه حوله در ایران تاثیر می گذارد که در میان آن نرخ حوله از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ از این رو اگر حوله قیمت مناسب و ارزان داشته باشد، خریداران بیشتری تمایل به خرید پیدا می کنند و در نتیجه بازار فروش حوله رونق پیدا می کند. معمولا کارخانه های تولیدی معروف و شناخته شده حوله بیشترین میزان فروش سالیانه این محصول را به خود اختصاص می دهند و درآمد خوبی از فروش حوله کسب می کنند.

نوع و حتی اندازه و سایز حوله نیز در بازار فروش آن تاثیر دارد، مثلا در فصل تابستان که بیشتر مردم به شنا می پردازند، فروش حوله استخری رواج بیشتری پیدا می کند. هر چه حوله کیفیت بالاتری داشته باشد و بیشتر عمر کند، همچنین از نقش و رنگ زیاد و مدرن برخوردار باشد، اعتماد خریداران را جلب کرده و در نتیجه بر میزان فروش سالانه آن افزوده می شود. میزان و نوع تبلیغات به کار رفته برای حوله نیز تا اندازه زیادی بر میزان فروش سالانه آن اثر می گذارد.

نحوه صادرات حوله درجه از ایران

نحوه صادرات حوله درجه از ایران کشور ایران در تولید انواع حوله بسیار موفق‌تر از گذشته عمل می کند و طی چند دهه گذشته، ثمرات خوبی در بازار خرید و فروش حوله داشته است و این جریانات خوب، حضوری موفق در بازار بین المللی را نوید می دهد و بسیاری از تولیدکنندگان توانسته اند محصول خود را به کشورهای گوناگون صادر کنند. بیشترین صادرات حوله ایرانی به کشورهای عربی و به ویژه کشور عراق انجام می گیرد و حجم انبوهی از آن به کشورهای کویت و روسیه نیز صادر می شود.

صادرکنندگان حوله های برند و شناخته شده ای که سالم و بادوام بوده، قابلیت جذب آب زیاد دارد، پرز نمی دهد و علاوه بر این دارای طرح و رنگ زیبا و جذاب است را انتخاب می کنند تا تعداد بیشتری خریدار جذب کنند و بازار صادرات حوله رشد پیدا کند. آن‌ها همچنین بسته بندی مناسب برای حوله در نظر می گیرند تا محصول سالم به مقصد رسیده و همچنین جذابیت کافی برای مشتری داشته باشد. صادرکننده ها و دیگر دست اندرکاران به خوبی از قوانین مربوط به صادرات مانند ارزش گمرکی کالا، هزینه ترخیص کالا و قوانین صادراتی کشور مقصد، آگاه هستند و از این رو در صادرات حوله کمتر به مشکل بر می خورند.

برای صادرات حوله از ایران، فرهنگ، نیاز و سلیقه کشورهای مقصد در نظر گرفته می شود تا حوله هایی متناسب با آن انتخاب شده و در نتیجه با افزایش میزان فروش حوله، صادرات آن رونق پیدا کند. صادرات حوله درجه از ایران از طریق راه های زمینی، هوایی و ریلی انجام می گیرد و علاوه بر حضوری از طریق فضای مجازی نیز به صادرات آن پرداخته می شود. برای حوله های صادراتی ایرانی نرخ مناسب تعیین می شود تا رضایت خریدار جلب شده و به رشد بازار صادرات محصول کمک شود. تمرکز بر افزایش کیفیت حوله و کاهش قیمت آن از مسائل اساسی در صادرات حوله است که می تواند به بهتر شدن صادرات حوله کمک کند.

درجه بندی انواع حوله از نظر مرغوبیت

حتما همه شما با خرید انواع حوله به متفاوت بودن آن از نظر مرغوبیت پی برده اید. حوله هایی که از پنبه خالص به دست می آید از نظر درجه بندی در رتیه اول قرار می گیرد؛ البته به شرط آنکه شرایط کشت و برداشت مناسبی داشته باشد و موجب شود تا پنبه الیاف بلندی داشته باشد. حوله هایی که دارای الیاف یکدست و دارای طول زیاد باشد، همچنین به خوبی شانه شده باشد از حوله های درجه یک محسوب می شود. تاب دادن الیافی که برای تولید حوله به کار می رود و تجهیزاتی که در این زمینه استفاده می شود، از مراحل مهم تولید است که باعث می شود حوله درجات مختلف پیدا کند.

اگر در مرحله بافت حوله، حوله ها با گره های تراکم بالا بافته شود، درجه بالایی خواهد داشت؛ زیرا بسیار بادام و یکپارچه است و قدرت جذب آب بالایی دارد. حوله های درجه یک با نخ‌های محکم دوخته و به هم متصل شده است و به راحتی از هم گسسته و پاره نمی شود. در صورتی که در بافت حوله الگوی مناسب تنظیم شود، حوله بافت برجسته و بی نظیری خواهد داشت و بر مرغوبیت آن افزوده می شود.

کاربرد حوله نیز در درجه بندی آن تاثیرگذار است و اگر حوله مسافرتی یا مخصوص بچه ها باشد، باید اندازه مناسب و کوچک با وزن تقریبا سبک داشته باشد و نیاز مصرف کننده را به خوبی تامین کند و در این صورت از حوله های درجه یک و مرغوب خواهد بود. در بیشتر موارد حوله هایی که از برندهای معتبر باشند، به دلیل کیفیت زیادی که دارد، در درجه های بالا قرا می گیرد و خریدار بیشتری دارد. هر چه حوله در درجات بالاتر قرار گرفته و مرغوب باشد، نرخ گران‌تری داشته و با این حال خریداران فراوانی را جذب خود می کند.

خرید ارزان حوله تبلیغاتی از معتبرترین فروشگاه

خرید ارزان حوله تبلیغاتی از معتبرترین فروشگاه انواع حوله تبلیغاتی مردانه و زنانه علاوه بر اینکه به شکل حضوری در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد و فروش اینترنتی آن هم رواج فراوان داشته و درآمد مناسبی از آن به دست می آید و در واقع می توان گفت از برترین مراکز خرید ارزان و عمده حوله تبلیغاتی برخی از سایت های معتبر اینترنتی مانند سایت پیش رو یا صفحات اینستاگرام است. در این مراکز خرید مجازی انواع حوله تبلیغاتی در رنگ های مختلف تیره و روشن به تصویر کشیده می شود. همچنین اطلاعاتی درباره ویژگی های حوله و نوع الیاف، کیفیت، برند و قیمت آن در سایت درج می شود تا مشتریان آسان‌تر به کار خرید و فروش پرداخته و با توجه به نیاز خود، حوله دلخواه را انتخاب کنند.

در خرید مجازی به دلیل حذف دلال های افزاینده قیمت، نرخ حوله ارزان می شود و علاوه بر این بهترین حوله تبلیغاتی در اسرع وقت به دست مشتریان می رسد، خرید ارزان حوله تبلیغاتی به صورت عمده روش خرید مناسبی است که باعث می شود، خریداران یا فروشندگان درآمد و سود خود را افزایش دهند و در این راستا می توان مستقیما به تولیدکنندگان یا نمایندگی‌های آنان در سراسر کشور نیز مراجعه کرد. گاهی برخی از فروشندگان حوله به دلایل مختلف به حراج آن می پردازند و با مراجعه به آن‌ها می توان به خرید ارزان حوله تبلیغاتی پرداخت.

مراکز توزیع حوله تبلیغاتی درجه یک در ایران

از آنجایی که حوله های تبلیغاتی دارای لوگوی کسب و کارهای مختلف بوده و وسیله ای مناسب، بسیار موثر و شگفت انگیز جهت تبلیغات است و موجب رشد کسب و کار می شود، مورد توجه صاحبان مشاغل گوناگون است و به دلیل خریداران فراوان، بازار توزیع و پخش آن از رونق بسیار خوبی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین مراکز توزیع حوله تبلیغاتی درجه یک در ایران، تولید کنندگان در استان های کوچک و بزرگ می باشند. آنان سعی می کنند با فراهم کردن الیاف مرغوب و دیگر مواد اولیه باکیفیت و به کمک طرح و رنگ های جذاب، حوله درجه یک تولید کنند تا رضایت خریداران جلب شود.

سپس تولیدکنندگان به توزیع انواع حوله تبلیغاتی مشکی، سفید و رنگی با کمترین نرخ در بازار می پردارند؛ در صورتی که در کار خرید و فروش این محصول فعالیت دارید، بهتر است در ابتدا مستقیما به این توزیع کنندگان مراجعه کنید تا حوله ای با جنس اصل به دست آورده و بابت خرید آن هزینه کمتری متحمل شوید؛ زیرا از این طریق دست واسطه ها کوتاه شده و قیمت حوله کاهش می یابد. از دیگر توزیع کنندگان حوله تبلیغاتی درجه یک در ایران، نمایندگی های تولیدکنندگان می باشند که حوله ای باکیفیت و مرغوب را به قیمت درب کارخانه در بازار توزیع می کنند و خرید از آنها بهترین گزینه جهت کسب بهترین و ارزان ترین حوله تبلیغاتی است.

عرضه مستقیم حوله تبلیغاتی به تمام نقاط ایران

عرضه مستقیم حوله تبلیغاتی به تمام نقاط ایران برخی از افراد فعال در مشاغل گوناگون سرمایه چندانی جهت بازاریابی کسب و کار خود ندارند و از این رو به یکی از بهترین روش های بازاریابی، یعنی استفاده از انواع حوله تبلیغاتی روی می آورند و همین امر موجب افزایش تعداد خریداران حوله شده و بازار عرضه و فروش آن را رونق می بخشد و درآمد خوبی از آن حاصل می شود. عرضه حوله تبلیغاتی هم به شکل مستقیم و هم به صورت غیرمستقیم در بازار انجام می شود و عرضه مستقیم آن موجب کاهش نرخ حوله می شود و در نتیجه موجب کسب سود بیشتر برای خریدار می شود.

یکی از عرضه کنندگان مستقیم حوله تبلیغاتی به تمام نقاط ایران کارخانه های تولیدی هستند که در این راستا از بازاریابی مناسب و فراوان برای شناساندن محصول خود استفاده می کنند و گاهی عرضه مستقیم حوله در بازار را از طریق نمایندگی های خود انجام می دهند و انواع حوله های تبلیغاتی چاپی و عروسکی را در اختیار متقاضیان می گذارند. برخی از مراکز عرضه مستقیم حوله تبلیغاتی به تمام نقاط ایران به شکل مجازی نیز فعالیت می کنند تا رونق بیشتری به کسب و کار خود دهند و سودشان افزایش یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما