فروشندگان عمده حوله هتلی

قیمت حوله تن پوش مردانه ارزان هتل محصول برخی از هتلداران است. حوله های هتل در مجموعه افراد مشهور به فروش می رسد. حوله های هتل کیفیت و اندازه های متفاوتی دارند حوله هایی با وزن کمتر نازک تر ، با کیفیت پایین تر و البته ارزان تر هستند. مجموعه ما بسته به درخواست مشتری انواع مختلفی از حوله ها را با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می کند. از این رو مجموعه ما از فروشندگان معتبر حوله هتلی عمده می باشد و این محصول را با رنگبندی متنوع در اختیار مشتری قرار می دهد.

فروشندگان عمده حوله هتلی

محبوب ترین الیاف مورد استفاده در حوله هتلی

محبوب ترین الیاف مورد استفاده در حوله هتلی

اولین قدم تولید نخ از مواد اولیه است. مواد اولیه حوله پنبه است که ماندگاری رنگ و ماندگاری خوبی دارد و همچنین جذب آب و نرمی را دارد. بنابراین ، مناسب ترین الیاف برای بافندگی پنبه است. البته برای افزایش دوام و روشنایی رنگ پنبه نیز با پلی استر ترکیب شده است. هر حوله پنبه ای از حلقه های داخل پارچه تشکیل شده است. این حلقه ها در پارچه به حوله اجازه می دهد آب را جذب کند.

تعداد حلقه ها در یک حوله قدرت جذب آب یک حوله را تعیین می کند. بنابراین ، حلقه های بیشتر در یک حوله به معنی جذب بیشتر است. و حوله های ساخته شده با حلقه هایی از نخ ضخیم تر جاذب بیشتری هستند. نرمی حوله بستگی به پنبه ای دارد که نخ تری از آن ساخته شده است. به عنوان مثال ، پنبه پیما در ساحل پرو رشد می کند ، جایی که خاکهای غنی کاملاً مرطوب ، نرم و صاف است. بیشتر پنبه آن بسیار بلند است ، بنابراین احتمال تولید پرز کمتر است.

این یک انتخاب عالی برای افرادی است که دارای پوست حساس هستند. یک حوله پنیری پرو تنها به این دلایل یک حوله با عملکرد خوب می سازد. پارچه تری یک محصول با کیفیت بسیار بالا با جنسیت بسیار نرم و ظریف ، ساخته شده از بهترین الیاف ، با عملکرد عالی و ماندگاری فوق العاده ، بدون حساسیت ، در بازار بالا و تنوع رنگ بالا است. حوله های یکبار مصرف از پارچه بدون نخ ساخته شده است این پارچه ها ظاهر پارچه نمدی دارند.

الیاف این پارچه از پلی استر ، ویسکوز ، پنبه ، پلی پروپیلن ساخته شده است که در صدای ترکیبی استفاده می شود. به عنوان مثال ، ترکیب ۳۰٪ ویسکوز و ۷۰٪ پلی استر یکی از پرکاربردترین ترکیبات در تولید پارچه های نچرخیده است. البته باید توجه داشت که گاهی به صورت ۱۰۰٪ پنبه یا ۱۰۰٪ پلی استر تولید می شود.

قیمت عمده انواع حوله هتلی

قیمت عمده انواع حوله هتلی

شرکت ما از فروشندگان عمده حوله هتلی می باشد به طوری که مجموعه ما تمام تلاش خود را کرده اند تا نمونه ای زیبا و با دوام را به خریداران ارائه دهند و فروش فوری این نوع محصول باعث تبلیغات بیشتر خریداران و افزایش تعداد مشتریان روز به روز شد. از این رو قیمت حوله تن پوش هتلی در شرکت ما مقرون به صرفه می باشد و در عین حال می توانید برای خرید قیمت پایین و معقولی برای این محصول بپردازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما