ارائه کننده حوله تن پوش نوزاد

حوله یکی از نیاز های اساسی امروزی می باشد که برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. حوله برای همه افراد خانواده وجود دارد که طرح، نقش و اندازه هر کدام متفاوت است. این محصول از جنس هایی مانند: پنبه، کتان، استر و بامبو درست شده است.

حوله تن پوش نوزاد پنبه ای باشد تا علاوه بر نرمی، سریع تمیز شود و ماندگاری بالایی داشته باشد. ارائه کننده حوله تن پوش نوزاد این محصول را با کیفیت بالا عرضه می کند.

ارائه کننده حوله تن پوش نوزاد

ویژگی های حوله تن پوش نوزاد

ویژگی های حوله تن پوش نوزاد همانطور که می دانید ویژگی های حوله نوزاد بسیار زیاد می باشد در ادامه مطلب به آن ویژگی ها  می پردازیم از جمله:

  • حوله تن پوش تمام بدن کودک را بعد از حمام در بر می گیرد و این باعث می شود کودک دچار سرما خوردگی نشود.
  • حوله تن پوش از الیاف پنبه ایی ارگانیک تشکیل شده است که دچار حساسیت برای نوزاد دلبندتان نمی شود
  • این محصول از وزن سبک و ابعاد استاندارد مناسب برای کودکان طراحی شده است.
  • حوله تن پوش مقاومت بالایی دارد و آب بدن را خوبی جذب می کند شکل های گوناگون و رنگ بندی بی نظیر کودکان را به سر شوق می آورد که به حمام بروندحوله تن پوش هزینه ی زیادی ندارد و شما با خرید حوله تن پوش نوزاد علاوه بر حوله،  پاپوش و حوله دستی نیز ست می کنید و بسیار با صرفه می باشد.

حوله برای افراد گوناگون خانواده در شکل ها و ابعاد مختلفی وجود دارد و شما با انتخاب یکی از این مدل ها می توانید صاحب حوله ی خوب شوید دقت کنید عمر حوله  5تا ۷سال می باشد. حوله یکی از وسایلی می باشد که ارتباط مستقیم با بدن هر فرد دارد برای سلامتی پوست خود نیز از بهترین نوع حوله استفاده کنید.

نوزادان به خاطر پوست ظریفی که دارند جنس پنبه ای بهترین می باشد و قابلیت تمیزی فوق العاده ای دارد این حوله گاها به صورت ست می باشد ولی جنس حوله تن پوش جدا خیلی بهتر می باشد.

بازار خرید حوله تن پوش نوزاد

بازار خرید حوله تن پوش نوزاد بازار خرید حوله تن پوش نوزاد بسیار داغ است پتو نوزادی از نیاز های اولیه کودک است این محصول در سیسمونی فروشی قیمت بالایی دارد شما می توانید از طریق همین سایت پتو با کیفیت عالی را خریداری کنید. در خرید این محصول باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید تا یک جنس مرغوب را به دست آورید.

حوله تن پوش نوزاد بر اساس اندازه، طرح، جنس و رنگ قیمت گذاری می شود در این سایت همه گزینه ها رعایت شده و کالایی با بسته بندی عالی به دست شما می رسد و شما می توانید این حوله را علاوه بر فرزندان خود بلکه به عنوان هدیه خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما