آخرین قیمت حوله تن پوش زرد

حوله تن پوش زرد یکی از ضروری ترین کالاها در هر خانه ای است. برای انتخاب چنین کالای مهمی باید به نکات خاصی توجه کرد تا انتخاب درستی انجام شود اما چه نکاتی؟ با هم به سراغ این نکات و اطلاع از آخرین قیمت حوله تن پوش زرد می رویم.

آخرین قیمت حوله تن پوش زرد

وزن استاندارد حوله های تن پوش

وزن استاندارد حوله های تن پوش هر کالایی دارای یک سری ویژگی هایی است که نشان دهنده نوع و کیفیت آن می باشد. حوله های تن پوش هم دارای استاندارد های خاصی هستند. از این استاندارد ها می توان به وزن حوله، سایز و جنش آن اشاره داشت. یکی از موارد قابل توجه وزن مناسب حوله تن پوش است. تمام حوله ها وزن یکسانی ندارند بلکه هر حوله ای متناسب با کارایی که قرار است ارائه دهد سبک تر یا سنگین تر خواهد بود.

هر چه یک حوله سنگین تر باشد نشان دهنده آن است که آن حوله تراکم بافت بالاتری دارد و قطعا دارای پرز های بلند تری است که قابلیت جذب آب را بالا تر می برد. لازم به ذکر است که وزن حوله تن پوش به جنس آن نیز وابسته است.

واحد وزن حوله میزان گرم بر متر مربع یا GSM است. به عنوان مثال حوله ای با وزن ۷۰۰ گرم بر متر مربع یعنی در هر یک متر مربع از حوله وزنی معادل ۷۰۰ گرم وجود دارد.

واضح است که حوله های سبک تر بیش تر در آشپزخانه ها و باشگاه ها کاربرد دارند و حوله های سنگین تر برای مصارفی مانند حمام، هتل و … . با وجود تمام این تعاریف وزن استاندارد حوله تن پوش باید چه قدر باشد؟

از آن جایی که حوله تن پوش به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد باید GSM بالا تری داشته باشد تا علاوه بر جذب مناسب آب، با استفاده مکرر عمرش کوتاه نشود چرا که حوله های نازک تر با استفاده زیاد کم کم کیفیت خود را از دست می دهند.

بازار فروش حوله تن پوش زرد

بازار فروش حوله تن پوش زرد نکات لازم در مورد وزن استاندارد حوله های تن پوش را دانستیم اکنون برای خرید یک حوله مناسب با کیفیت خوب و قیمت به صرفه باید به کجا مراجعه کنیم؟

امروزه در نحوه خرید کالا هم تغییرات گسترده ای رخ داده است. با توجه به شرایط جامعه هم چنین بالا رفتن ارزش زمان در میان افراد روش های خاصی از خرید مورد توجه قرار گرفته است که مهم ترین آن خرید اینترنتی است.

از مزایای خرید اینترنتی باید به صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در هزینه پرداختی (به علت حذف واسطه ها) و تحویل آسان آن اشاره کرد. مراکز معتبر سعی می کنند برای فروش حوله تن پوش از مواد اولیه با کیفیت در ساخت آن استفاده کنند و محصول را با قیمت خوبی عرضه کنند. برای کسب اطلاعات با ما تماس حاصل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما